Bij een Technasium hoort een Technasiumwerkplaats. Een ruimte die de leerlingen op een zelfstandige manier laat werken aan projecten. Zo een soort werkplaats is een heel andere plek dan een schoollokaal. Er komen denkhoeken, werkplekken en flexibele presentatiemogelijkheden. Apparatuur en gereedschap is makkelijk voor handen.
 
Tijdens het project ‘De technasiumwerkplaats’ van vorig jaar hebben de leerlingen een ontwerpvoorstel gemaakt voor de technasiumwerkplaats. Daarvoor hebben ze eerst onderzoek gedaan naar nieuwe technologische ontwikkelingen en hebben zij klasgenoten en docenten gevraagd naar hun wensen voor de nieuwe werkplaats. Hidde Benedictus van adviesbureau ICS heeft jarenlange ervaring met het ontwikkelen van technasiumwerkplaatsen en is langsgekomen om samen met de leerlingen te brainstromen. 
 
Op 23 november 2018 is de nieuwe technasiumwerkplaats feestelijk geopend. 
 

Schoolgids

Bekijk onze schoolgids hier en blader er digitaal doorheen. Heeft u vragen? Neem gerust contact op.

 

Jaaragenda

Bekijk hier de complete jaaragenda.

 

Inlog

Ga naar boven