‘Spirit of the event’ prijs voor Damstede Racing team!
Huldiging Damstede Racing Team Enorm trots Damstede Lyceum is enorm trots, want het Damstede Racing team, dat…
Kansen en excelleren op Damstede Lyceum
Wij dagen onze leerlingen uit om het beste van zichzelf te laten zien, zowel op het gebied van schoolprestaties als sociaal en emotioneel. Wij begeleiden onze leerlingen op hun weg naar een vervolgopleiding, gericht op een positieve bijdrage aan onze gevarieerde samenleving.
Jaaragenda 2022-2023 |
do 17th mrt | Werkbijeenkomst (data analyse) | |
do 17th mrt | 40-minuten rooster | |
do 17th mrt | Kangoeroe wedstrijd | |
vr 18th mrt | O&O klas 1C+1D: Eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
vr 18th mrt | Profielkeuze lj 3 definitief | |
ma 21st mrt | Schoolfotograaf eindexamenklassen: 11.20 uur | |
ma 21st mrt | O&O klas H1A+1E: Kick-off keuzeproject 2 | |
di 22nd mrt | 40-minuten rooster | |
wo 23rd mrt | O&O lj. 2: kick-off Natuurlijk Noord! | |
wo 23rd mrt to vr 25th mrt | Toetsweek 3 | |
ma 28th mrt to wo 30th mrt | Toetsweek 3 | |
do 31st mrt | 40-minuten rooster | |
vr 1st apr | O&O klas 1D: kick-off Keuzeproject 2 | |
vr 1st apr | Einde periode 3 | |
vr 1st apr | Xanten (2A, 3A, V4) | |
ma 4th apr | Cijfers bekend TW3 (voor 12.00 uur) | |
ma 4th apr | O&O lj.3: kick-off Beelease | |
ma 4th apr | Lesvrijedag / werkbijeenkomst Docenten bovenbouw kijken na Mentoren en docenten onderbiuw scholing | |
di 5th apr | 40-minuten rooster (Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.3) | |
wo 6th apr | O&O: eindpresentatie Meesterproef | |
do 7th apr | Eindexamenexpositie kunst exmamenklassen | |
do 7th apr | Opgeven herkansingen TW3 en herexamen | |
vr 8th apr | O&O klas 1C: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 11th apr to wo 13th apr | Gesprek LL/ Doc 1 t/m 5v | |
ma 11th apr to vr 15th apr | MOL-gesprekken | |
di 12th apr to do 14th apr | Herkansing (PTA BB)/inhalenTW 2 en TW3 | |
do 14th apr | Herexamen afgesloten vakken | |
ma 18th apr | Tweede paasdag | |
ma 18th apr | Cijfers vóór 09:00 uur bekend herkansing Examenklassen | |
di 19th apr to vr 22nd apr | Examentraining 5 HAVO / 6 VWO | |
di 19th apr | Zwerkbaltoernooi klas 1 en 2 | |
di 19th apr | Cijfercontrole SE examenklassen docenten | |
do 21st apr | Cijfercontrole SE examenklassen leerlingen | |
do 21st apr | Cijfers vóór 09:00 bekend m.u.v examenklassen | |
do 21st apr 18:30 20:30 | Klassieke avond | |
za 23rd apr to zo 8th mei | Meivakantie | |
ma 9th mei | Preeindexamenklassen Antwerpen | |
ma 9th mei to vr 13th mei | Kamp 2e klas | |
di 10th mei to vr 13th mei | PWS-voorlichting door mentoren/LOB uur 4 H en 5V | |
do 12th mei to wo 25th mei | CSE 1e tijdvak | |
di 17th mei | Sportdag leerjaar 1 en 2 | |
di 24th mei | Sportdag leerjaar 3 en 4 | |
do 26th mei to vr 27th mei | Hemelvaartsdag | |
ma 30th mei | Excursie Geofort leerjaar 1 | |
ma 30th mei to vr 3rd jun | Evaluatie week reflectieformulier | |
do 2nd jun to vr 3rd jun | Toneel | |
do 2nd jun | Lesvrije dag-TS-dag-normatief kader vaststellen | |
vr 3rd jun | Museum Oudheden Leiden (2A + 3A) | |
ma 6th jun | Tweede Pinksterdag | |
di 7th jun | 40 minuten rooster (Taalbeleid sessie V - afsluiting - aanvang 14.30 of 15.30 uur) | |
wo 8th jun | O&O Lj.2: eindpresentatie Natuurlijk Noord! | |
do 9th jun | Groep 1 TS (09:00-12:00 uur) | |
do 9th jun | Bekendmaking N-termen CSE tijdvak 1 | |
do 9th jun 16:00 17:00 | Ontvangst geslaagde leerlingen | |
vr 10th jun 09:00 12:00 | Opgeven CE 2e tijdvak | |
ma 13th jun | O&O klas H1A+1E: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
ma 13th jun to vr 24th jun | CSE Tijdvak 2 | |
ma 13th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
di 14th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
wo 15th jun | O&O klas H1B: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
wo 15th jun to vr 17th jun | Toetsweek 4 | |
ma 20th jun to wo 22nd jun | Toetsweek 4 | |
vr 24th jun | Cijfers TW 4 bekend | |
vr 24th jun | Eind periode 4 | |
ma 27th jun to wo 29th jun | Inhalen TW 4 | |
ma 27th jun to wo 29th jun | PWS-dagen 4 havo en 5 vwo | |
ma 27th jun 09:00 13:00 | Taaldorp Spaans | |
ma 27th jun 17:00 19:00 | BBQ eindexamenklassen | |
di 28th jun | Groep 1 TS (14:00-17:00 uur) | |
wo 29th jun | Ontvangst nieuwe brugklassen met mentoren | |
do 30th jun | Lesvrije dag voor niet examenklassen/werkbijeenkomst | |
vr 1st jul | Bekendmaking N-termen CSE tijdvak 2 | |
ma 4th jul to do 7th jul | Rapportvergaderingen 1 t/m 5 | |
di 5th jul | Lesvrije dag: voorbereiding secties voor volgend schooljaar - Vakwerkplan - Studiewijzers | |
di 5th jul to vr 8th jul | CSE tijdvak 3 | |
wo 6th jul | Opgeven herkansingen alleen PTA toetsen Alleen voor leerlingen die geen toetsen hebben gemist | |
vr 8th jul | Rapportuitreiking | |
vr 8th jul | Mentoren: overdracht in Magister | |
ma 11th jul | Revisievergadering | |
ma 11th jul | Rapportuitreiking | |
ma 11th jul to do 14th jul | Kennismakingsgesprek mentoren/ brugkl. | |
ma 11th jul | Mentoren: warme overdracht in Magister | |
di 12th jul | Diploma-uitreiking VWO | |
di 12th jul to vr 15th jul | Lesvrije dagen | |
wo 13th jul | Diploma-uitreiking HAVO | |
do 14th jul | Bekendmaking N-termen CSE tijdvak 3 | |
do 14th jul | Inleveren boeken leerjaar 1 t/m 6 | |
do 14th jul 14:00 16:00 | Diploma-uitreiking tijdvak 3 (Havo en Vwo) | |
do 14th jul 15:30 17:00 | Afscheidsreceptie collega en BBQ | |
vr 15th jul | Afsluiting schooljaar 21-22 | |
za 16th jul to zo 28th aug | Zomervakantie | |
vr 26th aug | Ontvangst nieuwe collega's | |
ma 29th aug | Start nieuw schooljaar | |
di 30th aug | Werkbijeenkomst: secties (leerling overdracht) | |
di 30th aug | Ontmoeting mentor/ klas + activiteit | |
do 1st sep | Lj 1 t/m 6 lessen volgens rooster | |
do 1st sep 13:30 15:30 | Training TS nieuwe docenten OB | |
vr 2nd sep | Personeelsdag/ lesvrije dag | |
di 6th sep | Schoolfotograaf | |
di 6th sep 14:00 16:00 | mentortraining voor mentoren leerjaar 1 en 2 |