‘Spirit of the event’ prijs voor Damstede Racing team!
Huldiging Damstede Racing Team Enorm trots Damstede Lyceum is enorm trots, want het Damstede Racing team, dat…
Hier vindt u het aanmeldingsformulier 2023-2024 voor Damstede Lyceum.
Wij houden ons aan de kernprocedure van de Gemeente Amsterdam.
Meer informatie vindt u op de volgende websites:
Jaaragenda 2022-2023 |
ma 24th jan to vr 28th jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
wo 26th jan 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 5 | |
do 27th jan | Wiskunde Olympiade (WisD) | |
do 27th jan 10:00 15:00 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
vr 28th jan | Eind periode 2 | |
vr 28th jan | Luistertoets Frans Vwo | |
vr 28th jan 10:00 12:30 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
ma 31st jan | Luistertoets Duits Havo | |
di 1st feb | Luistertoets Engels Havo | |
wo 2nd feb | Luistertoets Frans Havo | |
wo 2nd feb to wo 9th feb | Didactische week 5 | |
do 3rd feb | Luistertoets Duits Vwo | |
vr 4th feb | Cijfers bekend TW 2 bb PTA | |
di 8th feb 14:30 17:00 | Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.2 | |
di 8th feb 19:00 21:30 | Open avond voor ouders en kinderen groep 8 | |
do 10th feb | 40-minuten rooster | |
do 10th feb | Taalbeleid sessie III - start 15.30 uur | |
do 10th feb 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 5 | |
vr 11th feb | Voorlopige profielkeuze lj 3 | |
ma 14th feb to do 17th feb | Toetsweek 2 (OB en BB/behalve eindexamenklassen) | |
ma 14th feb to do 17th feb | Inhaaldagen bovenbouw TW2 PTA | |
vr 18th feb | Lesvrije dag | |
za 19th feb to zo 27th feb | Voorjaarsvakantie | |
ma 28th feb to do 3rd mrt | Gesprek LL/Doc eindexamen klassen | |
di 1st mrt | O&O bb: kick-off Keuzeproject 2 | |
di 1st mrt 14:30 17:00 | Transformatieve school | |
wo 2nd mrt | Cijfers inhaaldagen en TW2 vóór 09:00 uur bekend | |
do 3rd mrt to vr 4th mrt | Opgeven herkansingen TW2 BB PTA | |
do 3rd mrt 14:30 16:00 | 40-minuten rooster Terugkoppelin g didactische werkweken Maurice van Werkhoven | |
ma 7th mrt | O&O Klas 1E+H1A: eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
di 8th mrt | 40-minuten rooster /(teamvergadering CoachingDashboard) | |
di 8th mrt 18:00 19:30 | Open avond | |
wo 9th mrt | O&O klas H1B: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 14th mrt | O&O lj. H3: eindpresentatie "Domotica" | |
di 15th mrt | Herkansing LT eindexamenklassen | |
di 15th mrt | O&O lj 3V: Eindpresentatie "Domotica" | |
do 17th mrt | Werkbijeenkomst (data analyse) | |
do 17th mrt | 40-minuten rooster | |
do 17th mrt | Kangoeroe wedstrijd | |
vr 18th mrt | O&O klas 1C+1D: Eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
vr 18th mrt | Profielkeuze lj 3 definitief | |
ma 21st mrt | Schoolfotograaf eindexamenklassen: 11.20 uur | |
ma 21st mrt | O&O klas H1A+1E: Kick-off keuzeproject 2 | |
di 22nd mrt | 40-minuten rooster | |
wo 23rd mrt | O&O lj. 2: kick-off Natuurlijk Noord! | |
wo 23rd mrt to vr 25th mrt | Toetsweek 3 | |
ma 28th mrt to wo 30th mrt | Toetsweek 3 | |
do 31st mrt | 40-minuten rooster | |
vr 1st apr | O&O klas 1D: kick-off Keuzeproject 2 | |
vr 1st apr | Einde periode 3 | |
vr 1st apr | Xanten (2A, 3A, V4) | |
ma 4th apr | Cijfers bekend TW3 (voor 12.00 uur) | |
ma 4th apr | O&O lj.3: kick-off Beelease | |
ma 4th apr | Lesvrijedag / werkbijeenkomst Docenten bovenbouw kijken na Mentoren en docenten onderbiuw scholing | |
di 5th apr | 40-minuten rooster (Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.3) | |
wo 6th apr | O&O: eindpresentatie Meesterproef | |
do 7th apr | Eindexamenexpositie kunst exmamenklassen | |
do 7th apr | Opgeven herkansingen TW3 en herexamen | |
vr 8th apr | O&O klas 1C: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 11th apr to wo 13th apr | Gesprek LL/ Doc 1 t/m 5v | |
ma 11th apr to vr 15th apr | MOL-gesprekken | |
di 12th apr to do 14th apr | Herkansing (PTA BB)/inhalenTW 2 en TW3 | |
do 14th apr | Herexamen afgesloten vakken | |
ma 18th apr | Tweede paasdag | |
ma 18th apr | Cijfers vóór 09:00 uur bekend herkansing Examenklassen | |
di 19th apr to vr 22nd apr | Examentraining 5 HAVO / 6 VWO | |
di 19th apr | Zwerkbaltoernooi klas 1 en 2 | |
di 19th apr | Cijfercontrole SE examenklassen docenten | |
do 21st apr | Cijfercontrole SE examenklassen leerlingen | |
do 21st apr | Cijfers vóór 09:00 bekend m.u.v examenklassen | |
do 21st apr 18:30 20:30 | Klassieke avond | |
za 23rd apr to zo 8th mei | Meivakantie | |
ma 9th mei | Preeindexamenklassen Antwerpen | |
ma 9th mei to vr 13th mei | Kamp 2e klas | |
di 10th mei to vr 13th mei | PWS-voorlichting door mentoren/LOB uur 4 H en 5V | |
do 12th mei to wo 25th mei | CSE 1e tijdvak | |
di 17th mei | Sportdag leerjaar 1 en 2 | |
di 24th mei | Sportdag leerjaar 3 en 4 | |
do 26th mei to vr 27th mei | Hemelvaartsdag | |
ma 30th mei | Excursie Geofort leerjaar 1 | |
ma 30th mei to vr 3rd jun | Evaluatie week reflectieformulier | |
do 2nd jun to vr 3rd jun | Toneel | |
do 2nd jun | Lesvrije dag-TS-dag-normatief kader vaststellen | |
vr 3rd jun | Museum Oudheden Leiden (2A + 3A) | |
ma 6th jun | Tweede Pinksterdag | |
di 7th jun | 40 minuten rooster (Taalbeleid sessie V - afsluiting - aanvang 14.30 of 15.30 uur) | |
wo 8th jun | O&O Lj.2: eindpresentatie Natuurlijk Noord! | |
do 9th jun | Groep 1 TS (09:00-12:00 uur) | |
do 9th jun | Bekendmaking N-termen CSE tijdvak 1 | |
do 9th jun 16:00 17:00 | Ontvangst geslaagde leerlingen | |
vr 10th jun 09:00 12:00 | Opgeven CE 2e tijdvak | |
ma 13th jun | O&O klas H1A+1E: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
ma 13th jun to vr 24th jun | CSE Tijdvak 2 | |
ma 13th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
di 14th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
wo 15th jun | O&O klas H1B: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
wo 15th jun to vr 17th jun | Toetsweek 4 | |
ma 20th jun to wo 22nd jun | Toetsweek 4 | |
vr 24th jun | Cijfers TW 4 bekend | |
vr 24th jun | Eind periode 4 |