‘Spirit of the event’ prijs voor Damstede Racing team!
Huldiging Damstede Racing Team Enorm trots Damstede Lyceum is enorm trots, want het Damstede Racing team, dat…
Jaaragenda 2022-2023 |
za 16th okt to zo 24th okt | Herfstvakantie | |
di 26th okt | Professionaliseringsmiddag 13.30 uur - start in aula o.b. | |
di 26th okt | Lesvrijemiddag v.a. 13.00 uur | |
wo 27th okt to vr 29th okt | Didactische week 2 | |
wo 27th okt 09:00 11:00 | Schoolfotograaf | |
ma 1st nov | Lesvrijedag | |
ma 1st nov | Werkbijeenkomst/studiedag | |
do 4th nov to vr 5th nov | Didactische week 2 | |
do 4th nov to vr 5th nov | Toetsweek 1 bovenbouw PTA-toetsen | |
do 4th nov 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 2 | |
ma 8th nov to wo 10th nov | Tooetsweek 1 bovenbouw PTA-toetsen | |
di 9th nov 19:00 21:00 | Ouderavond leerjaar 3 / profielkeuze | |
wo 10th nov 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 3 | |
do 11th nov 14:30 16:00 | Bijeenkomst Talendocenten | |
vr 12th nov | O&O klas 1C en 1D Bezoek Van Gogh museum: 10.00-14.00 uur | |
vr 12th nov | Eind periode 1 | |
vr 12th nov 13:30 16:30 | Training sectievoorzitters | |
di 16th nov | O&O klas 3: eindpresentatie studentencampus&Amsterdam Light Festival - 1 t/m 3e lesuur | |
di 16th nov 15:30 16:30 | Bijeenkomst taalbeleid - | |
wo 17th nov to wo 24th nov | Didactische week 3 | |
wo 17th nov | O&O klas 2: eindpresentatie Artcadia - 1 t/m 3e uur | |
vr 19th nov | Cijfers bekend TW 1 bovenbouw PTA | |
vr 19th nov | Cijfers onderbouw en V-toetsen bekend | |
di 23rd nov | Studiemiddag / verkort rooster | |
do 25th nov to vr 26th nov | PWS-dagen: afronden definitieve versie | |
do 25th nov 15:30 17:00 | Slot gesprek didactische week 3 | |
ma 29th nov | V4 en H4: gastles COC seksuele diversiteit en genderidentiteit | |
di 30th nov | V4 en H4: gastles COC - seksuele diversiteit en genderidentiteit | |
di 30th nov 14:30 17:00 | Teamvergadering en secties nav resultaten rap.1 | |
wo 1st dec | Opgeven herkansingen PTA toetsen bovenbouw Alleen voor leerlingen die geen toetsen hebben gemist. | |
wo 1st dec 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 4 | |
ma 6th dec to wo 8th dec | Aanmelden ouders MOL-gesprekken | |
ma 6th dec to vr 10th dec | Didactische week 4 | |
di 7th dec | 40 min rooster | |
wo 8th dec | V4 en H4: gastles COC - seksuele diversiteit en genderidentiteit | |
vr 10th dec | Paarse Vrijdag | |
ma 13th dec | Herkansingen/inhalen TW1 PTA bovenbouw | |
ma 13th dec | Onderbouw lessen volgens rooster | |
di 14th dec | Leerlingenbespreking 1 t/m 6-verkort rooster- | |
wo 15th dec | Onderbouw lessen volgens rooster | |
wo 15th dec | Herkansing/inhalen TW1 PTA bovenbouw | |
do 16th dec to vr 17th dec | Leerlingbesprekingen lj 1 t/m 6 - verkort rooster | |
ma 20th dec to vr 24th dec | MOL-gesprekken | |
di 21st dec | Prestentatie PWS-verkort rooster- | |
vr 24th dec | School dicht | |
za 25th dec to zo 9th jan | Kerstvakantie | |
ma 10th jan to vr 14th jan | TOA-toetsen onderbouwklassen | |
di 11th jan | Nieuwjaarsborrel (gaat niet door ivm corona regelgeving) | |
di 11th jan | Tweede sessie taalbeleid: 15.30-17.00 uur | |
wo 12th jan 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 3 en 4 | |
ma 17th jan to vr 21st jan | TOA-toetsen onderbouwklassen | |
ma 17th jan 19:00 21:30 | Open avond ouders en leerlingen groep 8 | |
di 18th jan | Lesvrije dag-studiedag-Plenaire sessie | |
wo 19th jan to vr 21st jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
do 20th jan | 10min gesprekken online | |
ma 24th jan | Luistertoets Engels Vwo | |
ma 24th jan to vr 28th jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
wo 26th jan 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 5 | |
do 27th jan | Wiskunde Olympiade (WisD) | |
do 27th jan 10:00 15:00 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
vr 28th jan | Eind periode 2 | |
vr 28th jan | Luistertoets Frans Vwo | |
vr 28th jan 10:00 12:30 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
ma 31st jan | Luistertoets Duits Havo | |
di 1st feb | Luistertoets Engels Havo | |
wo 2nd feb to wo 9th feb | Didactische week 5 | |
wo 2nd feb | Luistertoets Frans Havo | |
do 3rd feb | Luistertoets Duits Vwo | |
vr 4th feb | Cijfers bekend TW 2 bb PTA | |
di 8th feb 14:30 17:00 | Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.2 | |
di 8th feb 19:00 21:30 | Open avond voor ouders en kinderen groep 8 | |
do 10th feb | 40-minuten rooster | |
do 10th feb | Taalbeleid sessie III - start 15.30 uur | |
do 10th feb 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 5 | |
vr 11th feb | Voorlopige profielkeuze lj 3 | |
ma 14th feb to do 17th feb | Toetsweek 2 (OB en BB/behalve eindexamenklassen) | |
ma 14th feb to do 17th feb | Inhaaldagen bovenbouw TW2 PTA | |
vr 18th feb | Lesvrije dag | |
za 19th feb to zo 27th feb | Voorjaarsvakantie | |
ma 28th feb to do 3rd mrt | Gesprek LL/Doc eindexamen klassen | |
di 1st mrt | O&O bb: kick-off Keuzeproject 2 | |
di 1st mrt 14:30 17:00 | Transformatieve school | |
wo 2nd mrt | Cijfers inhaaldagen en TW2 vóór 09:00 uur bekend | |
do 3rd mrt to vr 4th mrt | Opgeven herkansingen TW2 BB PTA | |
do 3rd mrt 14:30 16:00 | 40-minuten rooster Terugkoppelin g didactische werkweken Maurice van Werkhoven | |
ma 7th mrt | O&O Klas 1E+H1A: eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
di 8th mrt | 40-minuten rooster /(teamvergadering CoachingDashboard) | |
di 8th mrt 18:00 19:30 | Open avond | |
wo 9th mrt | O&O klas H1B: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 14th mrt | O&O lj. H3: eindpresentatie "Domotica" | |
di 15th mrt | Herkansing LT eindexamenklassen | |
di 15th mrt | O&O lj 3V: Eindpresentatie "Domotica" | |
do 17th mrt | 40-minuten rooster | |
do 17th mrt | Werkbijeenkomst (data analyse) | |
do 17th mrt | Kangoeroe wedstrijd | |
vr 18th mrt | O&O klas 1C+1D: Eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
vr 18th mrt | Profielkeuze lj 3 definitief | |
ma 21st mrt | Schoolfotograaf eindexamenklassen: 11.20 uur | |
ma 21st mrt | O&O klas H1A+1E: Kick-off keuzeproject 2 | |
di 22nd mrt | 40-minuten rooster |