‘Spirit of the event’ prijs voor Damstede Racing team!
Huldiging Damstede Racing Team Enorm trots Damstede Lyceum is enorm trots, want het Damstede Racing team, dat…
Op Damstede Lyceum hebben we met elkaar de volgende afspraken gemaakt:
Jaaragenda 2022-2023 |
ma 24th jan to vr 28th jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
wo 26th jan 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 5 | |
do 27th jan | Wiskunde Olympiade (WisD) | |
do 27th jan 10:00 15:00 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
vr 28th jan | Eind periode 2 | |
vr 28th jan | Luistertoets Frans Vwo | |
vr 28th jan 10:00 12:30 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
ma 31st jan | Luistertoets Duits Havo | |
di 1st feb | Luistertoets Engels Havo | |
wo 2nd feb | Luistertoets Frans Havo | |
wo 2nd feb to wo 9th feb | Didactische week 5 | |
do 3rd feb | Luistertoets Duits Vwo | |
vr 4th feb | Cijfers bekend TW 2 bb PTA | |
di 8th feb 14:30 17:00 | Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.2 | |
di 8th feb 19:00 21:30 | Open avond voor ouders en kinderen groep 8 | |
do 10th feb | 40-minuten rooster | |
do 10th feb | Taalbeleid sessie III - start 15.30 uur | |
do 10th feb 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 5 | |
vr 11th feb | Voorlopige profielkeuze lj 3 | |
ma 14th feb to do 17th feb | Toetsweek 2 (OB en BB/behalve eindexamenklassen) | |
ma 14th feb to do 17th feb | Inhaaldagen bovenbouw TW2 PTA | |
vr 18th feb | Lesvrije dag | |
za 19th feb to zo 27th feb | Voorjaarsvakantie | |
ma 28th feb to do 3rd mrt | Gesprek LL/Doc eindexamen klassen | |
di 1st mrt | O&O bb: kick-off Keuzeproject 2 | |
di 1st mrt 14:30 17:00 | Transformatieve school | |
wo 2nd mrt | Cijfers inhaaldagen en TW2 vóór 09:00 uur bekend | |
do 3rd mrt to vr 4th mrt | Opgeven herkansingen TW2 BB PTA | |
do 3rd mrt 14:30 16:00 | 40-minuten rooster Terugkoppelin g didactische werkweken Maurice van Werkhoven | |
ma 7th mrt | O&O Klas 1E+H1A: eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
di 8th mrt | 40-minuten rooster /(teamvergadering CoachingDashboard) | |
di 8th mrt 18:00 19:30 | Open avond | |
wo 9th mrt | O&O klas H1B: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 14th mrt | O&O lj. H3: eindpresentatie "Domotica" | |
di 15th mrt | Herkansing LT eindexamenklassen | |
di 15th mrt | O&O lj 3V: Eindpresentatie "Domotica" | |
do 17th mrt | Werkbijeenkomst (data analyse) | |
do 17th mrt | 40-minuten rooster | |
do 17th mrt | Kangoeroe wedstrijd | |
vr 18th mrt | O&O klas 1C+1D: Eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
vr 18th mrt | Profielkeuze lj 3 definitief | |
ma 21st mrt | Schoolfotograaf eindexamenklassen: 11.20 uur | |
ma 21st mrt | O&O klas H1A+1E: Kick-off keuzeproject 2 | |
di 22nd mrt | 40-minuten rooster | |
wo 23rd mrt | O&O lj. 2: kick-off Natuurlijk Noord! | |
wo 23rd mrt to vr 25th mrt | Toetsweek 3 | |
ma 28th mrt to wo 30th mrt | Toetsweek 3 | |
do 31st mrt | 40-minuten rooster | |
vr 1st apr | O&O klas 1D: kick-off Keuzeproject 2 | |
vr 1st apr | Einde periode 3 | |
vr 1st apr | Xanten (2A, 3A, V4) | |
ma 4th apr | Cijfers bekend TW3 (voor 12.00 uur) | |
ma 4th apr | O&O lj.3: kick-off Beelease | |
ma 4th apr | Lesvrijedag / werkbijeenkomst Docenten bovenbouw kijken na Mentoren en docenten onderbiuw scholing | |
di 5th apr | 40-minuten rooster (Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.3) | |
wo 6th apr | O&O: eindpresentatie Meesterproef | |
do 7th apr | Eindexamenexpositie kunst exmamenklassen | |
do 7th apr | Opgeven herkansingen TW3 en herexamen | |
vr 8th apr | O&O klas 1C: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 11th apr to wo 13th apr | Gesprek LL/ Doc 1 t/m 5v | |
ma 11th apr to vr 15th apr | MOL-gesprekken | |
di 12th apr to do 14th apr | Herkansing (PTA BB)/inhalenTW 2 en TW3 | |
do 14th apr | Herexamen afgesloten vakken | |
ma 18th apr | Tweede paasdag | |
ma 18th apr | Cijfers vóór 09:00 uur bekend herkansing Examenklassen | |
di 19th apr to vr 22nd apr | Examentraining 5 HAVO / 6 VWO | |
di 19th apr | Zwerkbaltoernooi klas 1 en 2 | |
di 19th apr | Cijfercontrole SE examenklassen docenten | |
do 21st apr | Cijfercontrole SE examenklassen leerlingen | |
do 21st apr | Cijfers vóór 09:00 bekend m.u.v examenklassen | |
do 21st apr 18:30 20:30 | Klassieke avond | |
za 23rd apr to zo 8th mei | Meivakantie | |
ma 9th mei | Preeindexamenklassen Antwerpen | |
ma 9th mei to vr 13th mei | Kamp 2e klas | |
di 10th mei to vr 13th mei | PWS-voorlichting door mentoren/LOB uur 4 H en 5V | |
do 12th mei to wo 25th mei | CSE 1e tijdvak | |
di 17th mei | Sportdag leerjaar 1 en 2 | |
di 24th mei | Sportdag leerjaar 3 en 4 | |
do 26th mei to vr 27th mei | Hemelvaartsdag | |
ma 30th mei | Excursie Geofort leerjaar 1 | |
ma 30th mei to vr 3rd jun | Evaluatie week reflectieformulier | |
do 2nd jun to vr 3rd jun | Toneel | |
do 2nd jun | Lesvrije dag-TS-dag-normatief kader vaststellen | |
vr 3rd jun | Museum Oudheden Leiden (2A + 3A) | |
ma 6th jun | Tweede Pinksterdag | |
di 7th jun | 40 minuten rooster (Taalbeleid sessie V - afsluiting - aanvang 14.30 of 15.30 uur) | |
wo 8th jun | O&O Lj.2: eindpresentatie Natuurlijk Noord! | |
do 9th jun | Groep 1 TS (09:00-12:00 uur) | |
do 9th jun | Bekendmaking N-termen CSE tijdvak 1 | |
do 9th jun 16:00 17:00 | Ontvangst geslaagde leerlingen | |
vr 10th jun 09:00 12:00 | Opgeven CE 2e tijdvak | |
ma 13th jun | O&O klas H1A+1E: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
ma 13th jun to vr 24th jun | CSE Tijdvak 2 | |
ma 13th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
di 14th jun | O&O BB: eindpresentatie Keuzeproject 2 | |
wo 15th jun | O&O klas H1B: eindpresentatie Defensie of Voedingscentrum | |
wo 15th jun to vr 17th jun | Toetsweek 4 | |
ma 20th jun to wo 22nd jun | Toetsweek 4 | |
vr 24th jun | Cijfers TW 4 bekend | |
vr 24th jun | Eind periode 4 |