‘Spirit of the event’ prijs voor Damstede Racing team!
Huldiging Damstede Racing Team Enorm trots Damstede Lyceum is enorm trots, want het Damstede Racing team, dat…
Kansen en excelleren op Damstede Lyceum
Wij dagen onze leerlingen uit om het beste van zichzelf te laten zien, zowel op het gebied van schoolprestaties als sociaal en emotioneel. Wij begeleiden onze leerlingen op hun weg naar een vervolgopleiding, gericht op een positieve bijdrage aan onze gevarieerde samenleving.
Jaaragenda 2022-2023 |
ma 17th jan to vr 21st jan | TOA-toetsen onderbouwklassen | |
wo 19th jan to vr 21st jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
do 20th jan | 10min gesprekken online | |
ma 24th jan to vr 28th jan | Toetsweek 2: bovenbouw A-toetsen | |
ma 24th jan | Luistertoets Engels Vwo | |
wo 26th jan 14:30 17:00 | Startgesprek didactische week 5 | |
do 27th jan | Wiskunde Olympiade (WisD) | |
do 27th jan 10:00 15:00 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
vr 28th jan | Luistertoets Frans Vwo | |
vr 28th jan | Eind periode 2 | |
vr 28th jan 10:00 12:30 | Schrijver op bezoek: Anna Woltz | |
ma 31st jan | Luistertoets Duits Havo | |
di 1st feb | Luistertoets Engels Havo | |
wo 2nd feb | Luistertoets Frans Havo | |
wo 2nd feb to wo 9th feb | Didactische week 5 | |
do 3rd feb | Luistertoets Duits Vwo | |
vr 4th feb | Cijfers bekend TW 2 bb PTA | |
di 8th feb 14:30 17:00 | Werkbijeenkomst secties nav resultaten rap.2 | |
di 8th feb 19:00 21:30 | Open avond voor ouders en kinderen groep 8 | |
do 10th feb | Taalbeleid sessie III - start 15.30 uur | |
do 10th feb | 40-minuten rooster | |
do 10th feb 15:30 17:00 | Slotgesprek didactische week 5 | |
vr 11th feb | Voorlopige profielkeuze lj 3 | |
ma 14th feb to do 17th feb | Toetsweek 2 (OB en BB/behalve eindexamenklassen) | |
ma 14th feb to do 17th feb | Inhaaldagen bovenbouw TW2 PTA | |
vr 18th feb | Lesvrije dag | |
za 19th feb to zo 27th feb | Voorjaarsvakantie | |
ma 28th feb to do 3rd mrt | Gesprek LL/Doc eindexamen klassen | |
di 1st mrt | O&O bb: kick-off Keuzeproject 2 | |
di 1st mrt 14:30 17:00 | Transformatieve school | |
wo 2nd mrt | Cijfers inhaaldagen en TW2 vóór 09:00 uur bekend | |
do 3rd mrt to vr 4th mrt | Opgeven herkansingen TW2 BB PTA | |
do 3rd mrt 14:30 16:00 | 40-minuten rooster Terugkoppelin g didactische werkweken Maurice van Werkhoven | |
ma 7th mrt | O&O Klas 1E+H1A: eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
di 8th mrt | 40-minuten rooster /(teamvergadering CoachingDashboard) | |
di 8th mrt 18:00 19:30 | Open avond | |
wo 9th mrt | O&O klas H1B: kick-off Keuzeproject 2 | |
ma 14th mrt | O&O lj. H3: eindpresentatie "Domotica" | |
di 15th mrt | O&O lj 3V: Eindpresentatie "Domotica" | |
di 15th mrt | Herkansing LT eindexamenklassen | |
do 17th mrt | Kangoeroe wedstrijd | |
do 17th mrt | 40-minuten rooster | |
do 17th mrt | Werkbijeenkomst (data analyse) | |
vr 18th mrt | O&O klas 1C+1D: Eindpresentatie "In het licht van Vincent" | |
vr 18th mrt | Profielkeuze lj 3 definitief | |
ma 21st mrt | O&O klas H1A+1E: Kick-off keuzeproject 2 | |
ma 21st mrt | Schoolfotograaf eindexamenklassen: 11.20 uur | |
di 22nd mrt | 40-minuten rooster | |
wo 23rd mrt to vr 25th mrt | Toetsweek 3 | |
wo 23rd mrt | O&O lj. 2: kick-off Natuurlijk Noord! |